• Yeşim Ateşçi Keleş

İçindeki tanrıçayı uyandırmak


Hem Tanrıça hem de hizmetkarın olabilir misin?

Kendine bir tanrıçaya hizmet ediyormuşçasına hizmet edebilir misin?

Saçlarını başkası tarafından okşanmasını istediğin gibi okşayıp tarayabilir misin?

İhtiyacın olan şefkatı ve sevgiyi kimseden beklemeden kendine verebilir misin? Kendine karşı nazik ve sabırlı olabilir misin?

Sabah uyandığında artık kendi içindeki tanrıçaya hizmet etmeye karar versen, kendini kendine tümüyle adayıp duygularına teslim olmaya karar versen hayatın nasıl değişir hiç düşündün mü?

Yataktan kendini sevgi ile uyandırsan mesela, yüzünü aşk ile yıkasan ve sabah sporunu yaparken bedeninin nasıl merkezinde olduğunu hissetsen. Gün içinde yapacağın işleri yaparken hem yüzde yüz mevcut hem de kendine inanarak kendini kendine teslim etsen. Duyularını açsan tüm dünyayı içine alacakmış gibi. Bedenini ve kendini iyi hissettirecek yiyecekler hazırlasan kendine, sonra da onları zevk ile yavaşça yesen. Yaşadığın her duyguyu yansımadan hissetsen acı, öfke, sevgi, aşk, yas, tutku…. Acılarını güce dönüştürsen. İçindeki şarkıyı özgürce söylesen, çalan müziğe özgürce bedenini hareket ettirsen… Kendine kızmayıp kendini affetsen. Kendine varlığın için şükür etsen her gün...

Kendini bir tanrıça gibi sevip ihtiyaçlarını kendin karşılamaya başladığında içindeki tanrıçanın nasıl uyanıp ışıldadığını görebilirsin belki de.

Kendi gücünü eline alıp kendini sev!

İçindeki tanrıçayı uyandırmak için hiç bir zaman geç değil.

Kendini Sevme Sanatı eğitimlerine katılmak ve bu yolu beraber yürümek istersen ben senin için buradayım. Seni seviyorum, kendini sev.

Bana info@yesimatesci.com ya da DM’den ulaşabilirsiniz.

www.yesimatesci.com

Fotoğraf: strangerwall.wordpress


82 views0 comments

Recent Posts

See All
  • Facebook - White Circle
  • White Instagram Icon
  • YouTube - White Circle
  • White Twitter Icon